Kierowcy z uprawnieniami ADR - Praca

Logistic Partner to firma specjalizująca się w międzynarodowym transporcie ADR. Wykonujemy przewozy towarów niebezpiecznych i płynnych, na zlecenia przedsiębiorstw, spółek oraz Klientów indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Praca

LOGISTIC PARTNER Sp. z o.o. Brzeszcze
Transport Płynnych Ładunków Chemicznych (ADR), pojazdami cysternowymi.

Kierowca ADR w Międzynarodowym Transporcie
Region: śląskie
Opis stanowiska:

Kierowca Cysterny ADR w Międzynarodowym Transporcie
Kierowca zespołu pojazdów ciągnik plus naczepa cysterna z uprawnieniami ADR.
Realizacja transportów z PL do krajów Europejskich i powrót do Polski, (w 80% przerwy weekendowe w PL).

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy
  • udokumentowane doświadczenie w transporcie międzynarodowym min. 5 lata
  • udokumentowane doświadczenie w transporcie towarów ADR cysterną min. 2 lata
  • uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych
  • uprawnienia do przewozu produktów ADR w cysternach
  • uprawnienia TDT do rozładunku zbiorników mile widziane
  • świadectwo kwalifikacji
  • świadectwo niekaralności
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę na fabrycznie nowych zestawach, ciągnik Mercedes ACTROS + naczepa cysterna Van Hool,
  • Oferujemy interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.